Корзина
58 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Сонячна електростанція 30кВт під "Ключ" за 16500 $30 кВт
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Зеленая, 149 А
+380676728067
+380503714719
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
SUN SERVICE🌞КЛИМАТИЧЕСКАЯ ТЕХНИКА СОЛНЕЧНЫЕ СИСТЕМЫ
Корзина

Обогреватели UDEN-S

1 2 ... 6
1 2 ... 6

Обігрівачі UDEN-S:
1. Технологія виробництва обігрівачів унікальна і розроблена заводом з нуля. Нагрівальний елемент залитий екологічним керамічним Теплонакопичувачі і не має контакту з повітрям. Нагрівання панелі до робочої температури від 10 хв для УДЕН 100 і 20 хв для УДЕН -700. Час охолодження при відключенні електроенергії до 1 години для УДЕН -700.


 2. У обігрівачів UDEN-S немає вбудованого терморегулятора. Головне завдання - обігрів приміщення до заданої температури, а не самого обігрівача. Температура нагріву поверхні обігрівачів незмінна. Виходячи з принципу роботи обігрівача, система UDEN-S рівномірно прогріває приміщення до бажаної температуру. Тобто, стіни, підлогу, меблі будуть практично однієї температури і вже вони прогріють повітря до виставленої температури на регуляторі. Таким чином досягається комфортна температура, так як терморегулятор встановлений в далекому кутку приміщення. В іншому випадку ви отримаєте теплу зону біля панелі і нерівномірний прогрів приміщення. Ми рекомендуємо використовувати вбудовані / розеткові терморегулятори в випадках додаткового опалення.


3. Економічні в споживанні електроенергії. Спочатку при розрахунку потужності ми закладаємо 0,5 кВт на 10 кв. м добре утепленого приміщення, а промениста складова і теплонакопичувачів дозволяють економити у споживанні.


4. UDEN-S - екологічні обігрівачі. При виробництві обігрівачів використовуються екологічно чисті природні матеріали.


5. Надійні і безпечні: обладнання сертифіковане і рекомендовано МОЗ України для дитячих, дошкільних та лікувальних закладів, що підтверджено відповідними сертифікатами.


6. Відмінна риса - це обмінна гарантія протягом 5 років на всі обігрівачі UDEN-S. У рідкісних гарантійних випадках клієнт отримує новий обігрівач з новою гарантією на нього. Ресурс безперервної експлуатації - 25 років - ви не викинете на звалище обігрівачі після одного-двох опалювальних сезонів.


7. Дизайнерська студія створює обігрівачі з унікальними малюнками ручної роботи. Всі вони тоненькі, елегантні, доступні в будь-якій кольоровій гамі.