


Опис
Технічні характеристики:
Виготовлено згідно з ТУ У 31.1-13800239-002:2005/2011 Так
Допустима тривала напруга: 430 В
Робочий діапазон вхідної напруги (Uвх): 145-280 В
Номінальне значення вихідної напруги при Uвх = 160...280 В: 220±14В
Номінальне значення вихідної напруги при Uвх = 145...160 В: 192-210
Максимальна постійна потужність навантаження у робочому діапазоні: 250 Вт
Максимальна короткочасна потужність навантаження: 900 Вт
Форма вихідної напруги: синусоїдальна
Час реакції на зміни вхідної напруги: 0,04 с
Час відключення при високовольтному імпульсі в мережі: 0,01 с
Час спрацьовування захисту від навантаження від 250 Вт до 900 Вт: 2,67 с
Час увімкнення після аварії в мережі: 5 с
Діапазон робочих температур: 5-35 ° С
Температура спрацьовування теплового захисту: 105°С
Похибка індикації вхідної та вихідної напруги: ±1%
Маса виробу: 2 кг
Колір корпусу: сірий металік
Габарити: 125 х 80 х 192 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 98 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Мінімальний час стабілізації | 0.04 мс |
| Номінальна потужність | 0.25 кВт |
| Повна потужність | 0.9 кВА |
| Призначення / Застосування | Для офісної техніки та ПК, Для дому / квартири (загальне), Для котла (газового / твердопаливного) |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Точність вимірювання +/- | 8 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Максимальна температура зберігання | 55 град. |
| Мінімальна температура зберігання | 0 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 3 830 ₴

