


Опис:
Релеєвий стабілізатор напруги Europower EPX-604 600VA 300W призначений для забезпечення стабільної напруги в діапазоні від 184 до 276 вольт на вході та вихідної напруги 220V±10%. Пристрій оснащений 4 розетками типу SHUKO.
Характеристики:
- Модель: Europower EPX-604
- Потужність: 600VA 300W)
- Вхідна напруга: 184~276V
- Вихідна напруга: 220V±10%
- Розетки: 4 шт. типу SHUKO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 98 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 276 В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальна вхідна напруга | 184 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Номінальна потужність | 0.6 кВт |
| Повна потужність | 0.6 кВА |
| Призначення / Застосування | Для котла (газового / твердопаливного) |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Точність вимірювання +/- | 8 % |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Максимальна температура зберігання | 55 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 935 ₴

