

Опис
Цей зарядний пристрій – це надійний помічник для власників техніки, що працює на літієвих акумуляторах. Пристрій просто у використанні і має всі необхідні функції для ефективного та безпечного заряду.
Характеристики:
• Для акумуляторів: Li-ion
• Номінальна вхідна напруга: 100 ~ 240 В змінного струму
• Номінальна вхідна частота: 50/60 Гц
• Вихідна напруга/струм: 67.2V / 1A
• Роз`єм: 5,5*2,5мм
• Кабель: 0,95 метра
• Індикація: світлодіодна
• Охолодження: активне
• Кількість в упаковці: 1 шт
• Упаковка: Box
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга зарядки | 12.6 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 1 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Маса | 0.14 кг |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LED |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
- Ціна: 300 ₴

