
Особливості:
- Елементи TOPCon N-типу для підвищеної ефективності та більшої надійності
- Низькі показники LID та LeTID забезпечують стабільне довгострокове виробництво.
- Міцна конструкція з подвійним склінням для підвищеної міцності та захисту
- Чудова продуктивність за умов слабкого освітлення та високих температур
- Сертифіковано для високих механічних навантажень (до 6000 Па спереду / 4000 Па ззаду)
- 30-річна гарантія на продуктивність та 15-річна гарантія на продукцію
- Підходить для житлових, комерційних та великомасштабних сонячних проектів
Опис
Монокристалічний фотоелектричний модуль Jinko Solar Tiger Neo JKM-460N-48HL4M-DV N-type
Jinko Solar Tiger Neo JKM-460N-48HL4M-DV - 460 Wp - монокристалічний модуль N-типу з технологією TOPCon і оптимізованим температурним коефіцієнтом для підвищення продуктивності при слабкому освітленні
Сонячна панель Jinko Solar Tiger Neo JKM-460N-48HL4M-DV N-type – це високоефективний односторонній модуль від провідного світового виробника Jinko Solar. Основними перевагами є більша, ніж звичайні модулі, потужність і нижче внутрішній струм і температура гарячої точки.
Виробник Jinko Solar – одна з найвідоміших та інноваційних компаній у галузі сонячних технологій у світі. Приблизно кожен десятий сонячний модуль, встановлений у світі, вироблено цією компанією.
Jinko Solar Tiger Neo JKM-460N-48HL4M-DV - це високопродуктивний монокристалічний сонячний модуль з елегантним повністю чорним дизайном. Він може похвалитися потужністю 460 Вт і вражаючю ефективностю до 23,27%. Швидкість деградації енергії модуля становить менше або дорівнює 1% протягом першого року та менше або дорівнює 0,35% протягом наступного року. Він має значний гарантійний термін, пропонуючи 15-річну гарантію на продукт і 30-річну гарантію на потужність. Jinko Solar Tiger Neo JKM-460N-48HL4M-DV працює з нижчим температурним коефіцієнтом -0,29%/°C, забезпечуючи високу енергоефективність навіть при змінних температурах. Повністю чорна лицьова сторона без рамки не тільки надає йому елегантний вигляд, але й сприяє високій ефективності модуля. Сонячний модуль підходить як для малих, так і для великих установок, задовольняючи потреби тих, кому потрібна максимальна продуктивність фотоелектричної системи.
Модулі Jinko Solar Tiger Neo JKM-460N-48HL4M-DV стійкі до мікротріщин, які легко виникають у звичайних модулях і можуть значно знизити продуктивність.
Модулі Jinko Solar Tiger Neo JKM-460N-48HL4M-DV мають функцію оптимізації часткової тіні на рівні комірки, що значно зменшує вплив затінення на панелі, яке може виникнути з різних причин, таких як бруд, хмари, дерева тощо.
Фотоелектричні модулі Jinko Solar Tiger Neo JKM-460N-48HL4M-DV мають 15-річну гарантію. Це високоефективний модуль навіть у ситуаціях із низьким рівнем радіації завдяки передовій технології, яку він використовує.
Jinko Solar виробляє ці модулі за технологією N-Type, однією з найновіших на ринку.
Ці оновлені та високоефективні модулі є одними з найкращих сьогодні з рейтингом IP68.
Переваги сонячних панелей N-типу
Сонячні панелі N-типу мають три важливі переваги: Панелі забезпечують більше енергії на квадратний метр. Панелі менш схильні до деградації, ніж панелі P-типу. На панелі надається подовжена гарантія.
Переваги модуля Jinko Tiger Neo N-Type з технологією TOPCon
- Модулі N-типу більш стабільні в роботі порівняно з модулями P-типу
- Технологія TOPCon дозволяє досягти більшої врожайності навіть при слабкому освітленні
- Інтелектуальна багатошинова технологія є надійною та має менше втрат
- Виробництво з найкращих компонентів забезпечує тривалу гарантію та високу продуктивність
- Весь модуль сертифікований для високих вітрових навантажень (2400 Паскалів ) і снігових навантажень (5400 Паскалів ).
- Висока стійкість до аміаку та соляної атмосфери
Високоефективна сонячна панель серії Tiger Neo складається з елементів N-типу та має технологію кількох шин для покращення продуктивності. Крім того, модуль потужністю 460 Вт дуже стійкий до екстремальних погодних умов і особливо ефективний в умовах слабкого сонячного світла. Серія Tiger Neo набуває нового вигляду завдяки застосуванню двосторонніх комірок , які збільшують продуктивність і надають модулю повністю чорного вигляду, все це захищено подвійним загартованим склом .
Jinko Solar PV Module Manufacturer
Китайська компанія Jinko Solar продовжує утверджуватися як один із лідерів світової сонячної індустрії з моменту свого заснування в 2006 році для виробництва високоефективних фотоелектричних елементів і модулів. Протягом багатьох років виробник неодноразово бив рекорди та отримував численні нагороди за технологічні інновації, ефективність та екологічність. Міцно закріпившись за титулом виробника Tier 1, він підтверджує себе як один із найбезпечніших і найнадійніших виробників модулів із загальною потужністю понад 300 ГВт модулів, вироблених і доставлених по всьому світу.
Гарантія від виробника:
12 років гарантії на матеріали та працездатність.
Гарантія на продуктивність:
• 10 років: 91,2 % від номінальної потужності
• 30 років: 87,4 % від номінальної потужності
| Технічні характеристики: | |
| Максимальна потужність, Вт | 460 |
| Тип панелі | Монокристал |
| Клас фотомодуля | Grade A |
| Технологія комірок | SMBB N-type |
| Напруга при максимальній потужності, В | 30,74 |
| Струм при максимальній потужності, А | 15,13 |
| Напруга холостого ходу, В | 36.42 |
| Струм короткого замикання, А | 15,88 |
| Максимальна напруга системи, В | 1500 |
| Максимальний струм, A | 30 |
| Кількість комірок, шт | 96 (48 X 2) |
| Кількість монтажних отворів, шт | 8 |
| Розмір комірок, мм | 158,75х158,75 |
| Допустима похибка потужності, % | ±3% |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Рамка: матеріал / колір | Анодований алюміній/чорний |
| Скло: матеріал/товщина, передня/тильна частина, мм | Загартоване / 2/2 |
| З'єднувачі | MC4 - сумісні |
| Розподільна коробка | IP68 |
| Кабелі підключення TUV, мм | 4 |
| Робоча температура, °С | -40 < t < +85 |
| ККД. не менше, % | 23,27 |
| Габаритні розміри, мм | 1762x1134x30 |
| Вага, кг | 24 |
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinko Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 460 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 15.08 А |
| Напруга при максимальній потужності | 30.51 В |
| Струм короткого замикання | 15.93 А |
| Напруга холостого ходу | 36.22 В |
| Кількість елементів | 96 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 23.02 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Двостороння (Bifacial) | Ні (одностороння) |
| Тип кристала | Монокристал (Mono) |
| Тип напівпровідника | N-type |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Довжина | 1762 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
- Ціна: 4 850 ₴

