

Акумуляторна батарея Must LiFePO4 LP1600-48200 призначена для монтажу на стіну. Це високоінтегроване рішення для зберігання енергії для вашої домашньої сонячної системи резервного харчування. Це літій-залізо-фосфатні акумулятори із вбудованою системою керування батареєю (BMS), яка забезпечує захист та балансування літієвих елементів, та високою циклічностью до 6000 циклів при 80% DoD (глибина розряду). Ці акумулятори підходять для систем зберігання енергії, захисту та безпеки, телекомунікаційних систем, систем відновлюваної енергії та інших застосувань..
Основні характеристики акумулятора MUST LiFePO4:
- Тип акумулятора Літій-залізо-фосфатний
- Потужність - 10240 Wh
- Номінальна ємність – 200 Ah/51,2V
- Безперервний струм заряду - 100A
- Рекомендована глибина розряду (не більше) -> 80%
- Кількість робочих циклів – до 6000
- Діапазон робочих температур: 0°С до 45°С
- Розмір (ДхШхВ) – 687x442x250 мм
- Вага - 80кг
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
- НЕ замикайте, не змінюйте полярність, не ламайте та не розбирайте.
- НЕ нагрівайте та не спалюйте.
- НЕ занурюйте в рідину.
- Зберігати при 30~50% SOC (заряду). Рекомендується заряджати кожні 3 місяці. Приміщення для зберігання повинно бути чистим, прохолодним, сухим і провітрюваним
Доставка
По всій Україні доставляємо службою доставки «Новая Пошта»
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 442 мм |
| Висота | 687 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 80 кг |
- Ціна: 78 100 ₴

