



Настінні літієві батареї MUST (LiFePO4) 25.6V 300Ah – це високоінтегроване рішення зберігання енергії для вашої домашньої сонячної системи резервного живлення. Це літій-залізо-фосфатны акумулятори із вбудованою системою керування батареєю (BMS), яка забезпечує захист та балансування літієвих елементів, та високою циклічностью до 6000 циклів при 80% DoD (глибина розряду). Ці акумулятори підходять для систем зберігання енергії, захисту та безпеки, телекомунікаційних систем, систем відновлюваної енергії та інших застосувань.
Характеристики:
Тип: Зовнішня батарея для ДБЖ/інвертора
Технологія: LiFePO4
Номінальна напруга, В: 25.6
Номінальний струм заряду, А: 100
Номінальний струм розряду, А: 100
Ємність, А·год: 300
Ємність, Вт·год: 7680
Кількість циклів: 6000+
Робоча температура заряду, °C: 0...+45
Робоча температура розряду, °C: -20...+55
BMS: є
Дисплей: є
Порти зв`язку: CAN2.0; RS485; RS232
Сумісність: універсальна
Розмір, мм: 486x442x250
Маса, кг: 44
Монтаж: на стіну
Силові кабелі в комплекті відсутні
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
- НЕ замикайте, не змінюйте полярність, не ламайте та не розбирайте.
- НЕ нагрівайте та не спалюйте.
- НЕ занурюйте в рідину.
- Зберігати при 30~50% SOC (заряду). Рекомендується заряджати кожні 3 місяці. Приміщення для зберігання повинно бути чистим, прохолодним, сухим і провітрюваним
Доставка
По всій Україні доставляємо службою доставки «Новая Пошта»
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 300 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 25.6 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 486 мм |
| Висота | 442 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 44 кг |
- Ціна: 72 900 ₴

