

Акумулятор Must LiFePO4 LP1500-24200 25.6V 200Ah є надійним і високоякісним енергопостачанням для різних електричних пристроїв. Вона забезпечує стабільну та довговічну роботу завдяки використанню літієво-залізо-фосфатних акумуляторів. Батарея має вражаючу ємність 100 ампер-годин та номінальну напругу 51.2 вольта, що робить її ідеальним вибором для різних додатків, від сонячних та вітряних систем до електричних автомобілів та коропових човнів.
Характеристики:
- Тип акумулятора Літій-залізо-фосфатний
- Потужність - 5120 Wh
- Номінальна ємність – 200 Ah/25,6V
- Безперервний струм заряду - 100A
- Рекомендована глибина розряду (не більше) -> 80%
- Кількість робочих циклів – до 6000
- Діапазон робочих температур: 0°С до 45°С
- Розмір (ДхШхВ) – 522x240x218мм
- Вага - 45кг
Доставка
По всій Україні доставляємо службою доставки «Новая Пошта»
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 25.6 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Мінімальна робоча температура | -0 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 552 мм |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Вага | 45 кг |
- Ціна: 35 200 ₴

