




Настінні літієві батареї MUST (LiFePO4) LP1600-24200 – це високоінтегроване рішення зберігання енергії для вашої домашньої сонячної системи резервного живлення. Це літій-залізо-фосфатны акумулятори із вбудованою системою керування батареєю (BMS), яка забезпечує захист та балансування літієвих елементів, та високою циклічностью до 6000 циклів при 80% DoD (глибина розряду). Ці акумулятори підходять для систем зберігання енергії, захисту та безпеки, телекомунікаційних систем, систем відновлюваної енергії та інших застосувань.
Переваги:
- Велика кількість циклів. 6000 циклів при 80% DoD для ефективного зниження загальної вартості володіння
- Високий термін служби. Батареї зі стабільною хімією.
- Система керування батареєю (BMS) вбудована для захисту акумулятора.
- Краще зберігання. До 6 місяців завдяки надзвичайно низькому рівню саморозряду (LSD) і відсутності ризику сульфатації.
- Швидка зарядка. Економте час і підвищте продуктивність із меншим часом простою завдяки чудовій ефективності заряджання/розряджання.
- Висока термостійкість. Підходить для використання в широкому діапазоні застосувань, де висока температура навколишнього середовища : до +55°C
- Легкий. Літієві батареї забезпечують більше Вт-год/кг, водночас вони важать до 1/3 ваги еквівалента SLA.
Основні характеристики акумулятора MUST LiFePO4 LP1600-24200:
- Тип акумулятора Літій-залізо-фосфатний
- Потужність - 5120 Wh
- Номінальна ємність – 200 Ah/25,6V
- Безперервний струм заряду - 100A
- Безперервний струм розряду - 100A
- Рекомендована напруга заряду - 29,2V
- Рекомендований струм заряду - 40А
- Напруга відключення при розряді - 29,2V
- Напруга відключення при заряді - 40V
- Рекомендована глибина розряду (не більше) -> 80%
- Кількість робочих циклів – до 6000
- Діапазон робочих температур: -0°С до 45°С
- Розмір (ДхШхВ) – 486x442x250мм
- Вага - 45кг
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
- НЕ замикайте, не змінюйте полярність, не ламайте та не розбирайте.
- НЕ нагрівайте та не спалюйте.
- НЕ занурюйте в рідину.
- Зберігати при 30~50% SOC (заряду). Рекомендується заряджати кожні 3 місяці. Приміщення для зберігання повинно бути чистим, прохолодним, сухим і провітрюваним
Доставка
По всій Україні доставляємо службою доставки «Новая Пошта»
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 25.6 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 486 мм |
| Висота | 442 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 45 кг |
- Ціна: 40 100 ₴

