



Зарядний пристрій використовують для заряджання літій-залізо-фосфатних акумуляторів.
Для зарядки LiFePO4 акумуляторів за допомогою спеціальних пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм/постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидке заряджання АКБ без ризику перезарядження.
Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендується заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ.
Технічні характеристики.
- Вхідна напруга: AC 110-240 V;
- Вихідна напруга: 48 V;
- Вихідний струм: 30 A;
- Індикація: LED.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
| Гарантійний термін | 12 |
| Вага (кг) | 3,37 |
| Вихідна потужність | 1440 Вт |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Індикація | LED |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Вихідний струм | 30 A |
- Ціна: 12 127 ₴

