
Must LiFePO4 25.6V 100Ah (450 x 400 x 140), 23kg, призначена для монтажу на стіну. Ця батарея є надійним і ефективним рішенням для зберігання та використання енергії в різних цілях, включаючи домашнє використання, комерційні та промислові цілі. Вона забезпечує стабільне та довгострокове енергоживлення, в той час як її невеликі розміри та легка вага роблять її зручною для встановлення та використання у різних ситуаціях.
🔧 Основні характеристики:
- Напруга: 25.6V- Місткість: 100Ah
- Розміри: 450 x 400 x 140 мм
- Вага: 23 кг
- Монтаж на стіну
✅ Переваги:
- До 6000 циклів заряду-розряду — надзвичайна довговічність
- Інтелектуальний BMS — захист від КЗ, перевантаження, глибокого розряду, зворотної полярності
- Швидка зарядка — ефективна система керування енергією
- Стійкість до високих температур — робота до +60°C
- Низький саморозряд (LSD) — до 6 місяців зберігання без підзарядки
- Легка вага — до 3 разів легший за свинцево-кислотні аналоги
- Безпечна хімія — стабільна структура без ризику сульфатації
Доставка
По всій Україні доставляємо службою доставки «Новая Пошта»
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 25.6 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Вага | 23 кг |
- Ціна: 32 000 ₴

