



Терморегулятор розеточный Pulse PT20-VR1
Терморегулятор PT20-VR1 (Мікропроцесорний терморегулятор двопороговий) застосовують у системах опалення. Терморегулятором керує мікроконтролер, який аналізує виміряну цифровим датчиком температуру, порівнює її із заданим значенням, враховує заданий режим роботи, і на підставі цих даних вмикає і вимикає навантаження. Комутація здійснюється електромагнітним реле.
Технічні характеристики:
Напруга живлення 150-280 Вольт
Діапазон вимірюваної температури 0°C ::: +75°C
Точність вимірювання температури 0, 1°C
Діапазон регульованої температури 0°C ::: +75°C
Максимальний струм навантаження залежно від моделі: 16A, максимальна потужність навантаження 3000 Вт
Режими роботи нагрівання, охолодження.
Довжина кабелю 7 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pulse |
| Максимальная температура регулирования | 75 град. |
| Тип монтажа терморегулятора | В розетку |
| Область применения терморегулятора | Инфракрасные обогреватели |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дисплей | Да |
| Вес | 0.125 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Голосовое управление | Нет |
| Термозащита | Да |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 90 мм |
| Высота | 125 мм |
| Ширина | 64 мм |
- Цена: 875 ₴

