



Автоматичний модульний вимикач постійного струму CHNT NB1-63DC 2P C16 DC500V, 16A, 6kA, DIN, 86*36*49.5mm
Опис:
Модульні автоматичні вимикачі СHINT NB1-63DC 2P C16A DC500V 6KA використовуються в мережах постійного струму – системи автоматизації і керування промисловими процесами, телекомунікації і зв’язок, електротранспорт, сонячна енергетика, тощо.
Вимикачі СHINT NB1-63DC 2P C16A DC500V 6KA виконують функцію захисту мереж від струмів короткого замикання і перевантаження.
Технічні характеристики модульних автоматичних вимикачів СHINT NB1-63DC 2P C16A DC500V 6KA.
| Кількість полюсів: | 2P |
| Характеристика спрацювання: | С |
| Номінальний струм ln, А: | 16 |
| Номінальна напруга DC, В: | 500 |
| Номінальна здатність до відключення lcu, кА: | 6 |
| Номінальна імпульсна напруга, що витримується (1.2/50) Uimp, кВ: | 4 |
| Відповідність стандартам: | IEC 60947-2 |
| Електрична зносостійкість, циклів: | 1500 |
| Механічна зносостійкість, циклів: | 20000 |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Категорія забруднення середовища: | II |
| Діапазон робочих температур, ˚С: | -35…+70 |
| Перетин затискачів для мідних провідників, мм²: | 1-25 |
| Момент затяжки затискачів, Нм: | 2.5 |
| Габаритні розміри ШхВхГ, мм: | 36х86х78 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chint |
| Страна производитель | Китай |
| Тип УЗО | Выключатель |
| Материал корпуса | Пластик |
| Максимальное сечение провода | 25 кв. мм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Коммутационная износостойкость | 1500 циклов |
| Механическая износостойкость | 20000 циклов |
| Минимальная рабочая температура | -35 град. |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Вес | 0.21 кг |
| Технические характеристики | |
| Номинальный ток | 16 А |
| Номинальное рабочее напряжение по постоянному току | 500 В |
| Количество полюсов | 2 шт |
| Тип срабатывания УЗО | Электромеханический |
| Время-токовые характеристики | C |
| Количество модулей | 2 шт |
| Условия использования | DC |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 78 мм |
| Высота | 86 мм |
| Ширина | 36 мм |
- Цена: 940 ₴

