
Автоматичний вимикач постійного струму CHNT NB1-63DC 2P C32 DC500V, 32A, 6kA, DIN, 86*36*49.5mm
Автоматичний вимикач CHNT NB1-63DC 2P C32 DC500V, 32A використовується для комутації електричних кіл постійного струму з номінальним струмом до 32А.
Модульні автоматичні вимикачі застосовуються для захисту мереж постійного струму від перевантажень та короткого замикання.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- номінальний струм: 32А
- кількість полюсів: 2P
- номінальна напруга: 500V
- ступінь захисту: IP20
- переріз провідників: 1–25 мм2, max. 3Nm
- Вимикальна здатність 6(kA)
- Вага 0.125 kg
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chint |
| Страна производитель | Китай |
| Тип УЗО | Выключатель |
| Максимальное сечение провода | 25 кв. мм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Технические характеристики | |
| Номинальный ток | 32 А |
| Номинальное рабочее напряжение по постоянному току | 500 В |
| Количество полюсов | 2 шт |
| Количество модулей | 2 шт |
| Условия использования | DC |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 86 мм |
| Высота | 36 мм |
| Ширина | 49.5 мм |
- Цена: 850 ₴

