
Бак водяной для систем SP-CL-15 ALTEK 150 л, маніфолд для безнапірної термосифонної геліосистеми
У термосифонних системах SP‐CL вода для гарячого водопостачання (ГВП) нагрівається в проточному режимі, проходячи через вбудований спіральний теплообмінник, розташований усередині бака накопичувача.
Вода, від якої відводиться тепло, знаходитися безпосередньо в баку накопичувача і при необхідності може відводитися споживачеві пасивно, тобто. за рахунок гравітаційних сил. Тиск «пасивної» води залежить від перепаду висот між сонячним водонагрівачем і точкою водорозбору, а тиск води на виході з теплообмінника залежить від тиску води на вході в нього з Вашої системи холодного водопостачання.
Встановлюються вакуумні трубки в нижню частину бака для води. Коли вода в трубках нагрівається, щільність її зменшується і тепла вода піднімається у верхню частину бака, а холодна вода з бака опускається вниз у вакуумну трубку. Так забезпечується циркуляція та теплообмін води в баку.
Зовнішній шар сонячного водонагрівача виготовлений з високоякісної низьковуглецевої сталі із вмістом титану.
Це забезпечує високу корозійну стійкість та тривалий термін експлуатації. Між зовнішнім та внутрішнім шарами бака знаходиться сучасний екологічно чистий матеріал – пінополіуретан, що володіє найкращими характеристиками теплозбереження.
Після встановлення та налагодження, геліосистема буде працювати, забезпечуючи споживача гарячою водою, що задовольняє побутові вимоги до гарячого водопостачання
Виробник Altek (Китай)
Замовити ТЕН 1,5 кВт з магнієвим анодом можна телефоном або замовити зворотній дзвінок.
Доставка
По всій Україні доставляємо службою доставки «Нова Пошта»
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество трубок | 15 шт |
| Максимальная температура окружающей среды | 90 град. |
| Максимальное давление | 6 бар |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | 0 град. |
| Номинальное давление | 3 бар |
| Режим использования | Сезонное |
| Способ монтажа | Горизонтальный |
| Угол наклона | 30 град. |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 30 кг |
| Длина | 1455 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Параметри трубок | |
| Внешний диаметр трубок | 59 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сталь |
| Состояние | Новое |
- Цена: 19 140 ₴

