
Аккумулятор настінний Must LiFePO4 25.6V 100Ah, 4000 циклов, 23кг, литий-железо-фосфатная АКБ
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 25.6V 100Ah (450 x 400 x 140), 23kg, призначена для монтажу на стіну. Ця батарея є надійним і ефективним рішенням для зберігання та використання енергії в різних цілях, включаючи домашнє використання, комерційні та промислові цілі. Вона забезпечує стабільне та довгострокове енергоживлення, в той час як її невеликі розміри та легка вага роблять її зручною для встановлення та використання у різних ситуаціях.
Переваги:
- Велика кількість циклів. 4000 циклів при 80% DoD для ефективного зниження загальної вартості володіння
- Високий термін служби. Батареї зі стабільною хімією.
- Система керування батареєю (BMS) вбудована для захисту акумулятора.
- Краще зберігання. До 6 місяців завдяки надзвичайно низькому рівню саморозряду (LSD) і відсутності ризику сульфатації.
- Швидка зарядка. Економте час і підвищте продуктивність із меншим часом простою завдяки чудовій ефективності заряджання/розряджання.
- Висока термостійкість. Підходить для використання в широкому діапазоні застосувань, де висока температура навколишнього середовища : до +55°C
- Легкий. Літієві батареї забезпечують більше Вт-год/кг, водночас вони важать до 1/3 ваги еквівалента SLA.
Основні характеристики акумулятора MUST LiFePO4:
- Тип акумулятора Літій-залізо-фосфатний
- Потужність - 2560 Wh
- Номінальна ємність – 100 Ah/25,6V
- Рекомендована глибина розряду (не більше) -> 80%
- Кількість робочих циклів – до 6000
- Діапазон робочих температур: -20°С до 55°С
- Розмір (ДхШхВ) – 450х400х180мм
- Вага - 23кг
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
- НЕ замикайте, не змінюйте полярність, не ламайте та не розбирайте.
- НЕ нагрівайте та не спалюйте.
- НЕ занурюйте в рідину.
- Зберігати при 30~50% SOC (заряду). Рекомендується заряджати кожні 3 місяці. Приміщення для зберігання повинно бути чистим, прохолодним, сухим і провітрюваним
Доставка
По всій Україні доставляємо службою доставки «Новая Пошта»
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Напряжение | 25.6 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Вес | 23 кг |
- Цена: 27 210 ₴

