

Аккумулятор Must LiFePO4 LP15-12100 12,8V 100Ah, 1,28kWh, 6000 циклів, 339x185x218, 12kg, літій-залізо-фосфатний АКБ
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 є надійним і високоякісним джерелом живлення, що забезпечує стабільну роботу різних пристроїв. Цей акумулятор має ємність 100 ампер-годин, напругу 12,8 вольт та компактні розміри 339 x 185 x 218 міліметрів. Вага батареї становить 12 кілограм, що робить її легкою та зручною в установці. Завдяки технології LiFePO4 акумулятор має високу стабільність роботи і довгий термін служби, що робить його ідеальним вибором для використання в різних областях.
Переваги:
- Велика кількість циклів. 6000 циклів при 80% DoD для ефективного зниження загальної вартості володіння
- Високий термін служби. Батареї зі стабільною хімією.
- Система керування батареєю (BMS) вбудована для захисту акумулятора.
- Краще зберігання. До 6 місяців завдяки надзвичайно низькому рівню саморозряду (LSD) і відсутності ризику сульфатації.
- Швидка зарядка. Економте час і підвищте продуктивність із меншим часом простою завдяки чудовій ефективності заряджання/розряджання.
- Висока термостійкість. Підходить для використання в широкому діапазоні застосувань, де висока температура навколишнього середовища : до +60°C
- Легкий. Літієві батареї забезпечують більше Вт-год/кг, водночас вони важать до 1/3 ваги еквівалента SLA.
Основні характеристики акумулятора MUST LiFePO4:
- Тип акумулятора Літій-залізо-фосфатний
- Потужність - 1280 Wh
- Номінальна ємність – 100 Ah/12,8V
- Безперервний струм заряду - 50A
- Рекомендована глибина розряду (не більше) -> 80%
- Кількість робочих циклів – до 6000
- Діапазон робочих температур: -20°С до 55°С
- Розмір (ДхШхВ) – 339x185x218мм
- Вага - 12кг
Доставка
По всій Україні доставляємо службою доставки «Новая Пошта»
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Напряжение | 12.8 В |
| Ток заряда | 50 А |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Цвет корпуса | Черный |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 339 мм |
| Высота | 218 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Вес | 12 кг |
- Цена: 17 330 ₴

