

Акумуляторна батарея LiFePO4 Power Queen 25.6V 100Ah, 2560Wh, BMS 100A, 532*207*215мм
Опис
Акумулятор LiFePO4 Power Queen 24V 100Ah - це надійне рішення для зберігання енергії, що забезпечує тривалий термін служби і високу ефективність. Завдяки своїй ємності 2560 Wh, ця батарея ідеально підходить для використання в сонячних енергосистемах, автономних будинках, електромобілях, а також для резервного живлення різних пристроїв. Система керування акумулятором (BMS) на 100 A захищає акумулятор від перевантажень і продовжує його термін служби.
Батарея виконана в міцному корпусі з вогнестійкого ABS-пластику з класом захисту IP65, що робить її стійкою до зовнішніх впливів та дозволяє використовувати у різних умовах експлуатації.
Основні характеристики:
• Тип осередків: LiFePO4
• Номінальна напруга: 25,6 V
• Місткість: 100 Ah
• Енергія: 2560 Wh
• Внутрішній опір: ≤40 мОм
• Кількість циклів: ≥4000 циклів
• Система керування батареєю (BMS): 100 A
• Метод заряджання: CC/CV (постійний струм/постійна напруга)
• Напруга заряджання: 28,8 ± 0,4 V
• Рекомендований струм заряджання: 20 A (0,2 C)
• Максимальний постійний струм заряджання: 100 A
• Максимальний постійний струм розряду: 100 A
• Максимальний струм розряду протягом 1 секунди: 300 A
• Максимальна вихідна потужність: 2560 W
Габарити та матеріал корпусу:
• Розміри: 532 x 207 x 215 мм
• Матеріал корпусу: ABS (вогнестійкий пластик)
• Клас захисту: IP65
• Діапазон температур:
- При зарядженні: від 0°C до 50°C (від 32°F до 122°F)
- При розрядці: від -20°C до 60°C (від -4°F до 140°F)
- Для зберігання: від -10°C до 50°C (від 14°F до 122°F)
Використання:
- Для сонячних енергосистем, дозволяючи зберігати енергію та забезпечувати автономне електроживлення.
- В електромобілях, де потрібне стабільне та тривале енергопостачання.
- як резервне джерело живлення для житлових будинків та комерційних об`єктів.
- Підходить для використання в суворих умовах завдяки стійкості до перепадів температур та водонепроникного корпусу.
Батарея Power Queen 24V 100Ah Pro - це універсальне та довговічне рішення для різних енергетичних завдань, що забезпечує максимальну продуктивність та безпеку.
-
Підвищена щільність енергії при малих габаритах
-
Простота інсталяції і нарощування ємності
-
Висока термічна і хімічна стабільність
-
Відмінна система моніторингу та контролю параметрів
-
Виключно високий термін служби
-
Забезпечують розряд підвищеною потужністю
-
Прискорений заряд високим струмом
-
Можливість обладнання АКБ LCD-дисплеєм (опція)
Особливості літієвих АКБ
-
Високий циклічний ресурс: мабуть, найбільш важливою перевагою наших літій залізо-фосатних АКБ є їхній неперевершений циклічний ресурс: понад 3500 циклів розряду глибиною 100%. Ця особливість оптимально узгоджується з потребами відновлюваної енергетики, а також специфікою роботи віддалених об'єктів.
-
BMS: в АКБ використовується високоякісний модуль управління напругою, струмом заряду та розряду, контролем безпеки та температурних параметрів - це дозволяє значно підвищити надійність та термін служби батареї.
-
Комунікації та моніторинг: батарейні блоки обладнані комунікаційними платами, що дозволяють забезпечувати належний моніторинг робочих параметрів та стану АКБ загалом.
-
Легка вага, компактний дизайн: Літієві акумулятори Brazzers LiFePO4 завдяки особливостям конструкції, оптимально підійдуть для тих призначень, де критичними факторами є вільне місце під АКБ або їх вага.
-
Легкість нарощування ємності: підтримується паралельне підключення (дуже просто!)
Доставка
По всій Україні доставляємо службою доставки "Нова Пошта".
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KIN |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Напряжение | 24 В |
| Наработка | 4000 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип токовывода | Медная винтовая М8 |
| Ток заряда | 100 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20 кг |
| Высота | 215 мм |
| Длина | 532 мм |
| Ширина | 207 мм |
- Цена: 34 850 ₴

