

Акумуляторна батарея Li-TIME LiFePO4 12.8V 100Ач 1280Wh,(100/100A) M8, 329*172*214mm
Опис
Акумуляторна батарея Li-TIME LiFePO4 ємністю 100 Ач і номінальною напругою 12 В є сучасним і високоефективним рішенням для різних енергетичних систем. Завдяки використанню технології літій-залізо-фосфат (LiFePO4), ця батарея забезпечує тривалий термін служби, високу безпеку та стабільну роботу навіть в екстремальних умовах. Ідеально підходить для застосування в сонячних та вітрових енергосистемах, автономних електростанціях, системах резервного живлення та інших мобільних та стаціонарних додатках.
Основні характеристики:
• Тип акумулятора: LiFePO4 (літій-залізо-фосфат)
• Номінальна напруга: 12.8 В
• Місткість: 100 Ач
• Енергетична ємність: 1280Втч
• Максимальний зарядний струм: 100А
• Напруга заряду: 14.4В
• Максимальний розрядний струм: 400А (1 с)
• Вбудована система BMS** (Battery Management System): захист від перевантаження, перегріву, перезаряду та глибокого розряду
• Розміри: 329x172x214 мм
• Вага: 10 кг
Акумулятор Li-TIME LiFePO4 12V 100Ач підходить для широкого спектру застосувань. Її можна використовувати в системах резервного живлення для домашніх та комерційних об`єктів, як основне джерело енергії в автономних системах, а також у сонячних та вітрових установках. Висока надійність та тривалий термін служби роблять цю батарею ідеальним вибором для забезпечення безперебійного електропостачання, збільшуючи автономність та знижуючи витрати на експлуатацію.
-
Підвищена щільність енергії при малих габаритах
-
Простота інсталяції і нарощування ємності
-
Висока термічна і хімічна стабільність
-
Відмінна система моніторингу та контролю параметрів
-
Виключно високий термін служби
-
Забезпечують розряд підвищеною потужністю
-
Прискорений заряд високим струмом
-
Можливість обладнання АКБ LCD-дисплеєм (опція)
Особливості літієвих АКБ
-
Високий циклічний ресурс: мабуть, найбільш важливою перевагою наших літій залізо-фосатних АКБ є їхній неперевершений циклічний ресурс: понад 3500 циклів розряду глибиною 100%. Ця особливість оптимально узгоджується з потребами відновлюваної енергетики, а також специфікою роботи віддалених об'єктів.
-
BMS: в АКБ використовується високоякісний модуль управління напругою, струмом заряду та розряду, контролем безпеки та температурних параметрів - це дозволяє значно підвищити надійність та термін служби батареї.
-
Комунікації та моніторинг: батарейні блоки обладнані комунікаційними платами, що дозволяють забезпечувати належний моніторинг робочих параметрів та стану АКБ загалом.
-
Легка вага, компактний дизайн: Літієві акумулятори Brazzers LiFePO4 завдяки особливостям конструкції, оптимально підійдуть для тих призначень, де критичними факторами є вільне місце під АКБ або їх вага.
-
Легкість нарощування ємності: підтримується паралельне підключення (дуже просто!)
Доставка
По всій Україні доставляємо службою доставки "Нова Пошта".
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LiTime |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Напряжение | 12 В |
| Наработка | 4000 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип токовывода | Медная винтовая М8 |
| Ток заряда | 100 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 214 мм |
| Длина | 329 мм |
| Ширина | 172 мм |
- Цена: 14 880 ₴

