



Акумуляторна батарея Ritar LiFePO4 51.2V 100Ah 5120Wh BMS100@16S для монтажу у стійку литий-железо-фосватний
Літій-залізо-фосфатна батарея — це стандартний системний блок батареї, клієнти можуть вибрати певну кількість АКБ відповідно до своїх потреб, з’єднавши паралельно для формування акумуляторної батареї більшої ємності, щоб задовольнити довгострокові потреби користувача в електроживленні. Продукт особливо підходить для систем зберігання енергії з високими робочими температурами, обмеженим простором для встановлення, тривалим часом резервного живлення та тривалим терміном служби.
Переваги:
- Велика кількість циклів. 4000 циклів при 80% DoD для ефективного зниження загальної вартості володіння
- Високий термін служби. Батареї зі стабільною хімією.
- Система керування батареєю (BMS) вбудована для захисту акумулятора.
- Краще зберігання. До 6 місяців завдяки надзвичайно низькому рівню саморозряду (LSD) і відсутності ризику сульфатації.
- Швидка зарядка. Економте час і підвищте продуктивність із меншим часом простою завдяки чудовій ефективності заряджання/розряджання.
- Висока термостійкість. Підходить для використання в широкому діапазоні застосувань, де висока температура навколишнього середовища : до +55°C
- Легкий. Літієві батареї забезпечують більше Вт-год/кг, водночас вони важать до 1/3 ваги еквівалента SLA.
Опис
- Тип осередків - LFP Prismatic cell 50Ah
- Конфігурація -2P16S
- Номінальна напруга, В - 51,2
- Номінальна Ємність, Ач - 100
- Накопичувана енергія, Wh - 5120
- Довжина, мм - 442
- Ширина, мм - 450
- Висота, мм - 175
- Вага, кг - 52,4
- Максимальний струм заряду, A - 100
- Максимальний струм розряду, A - 100
- Зарядна напруга, В -56~57,6
- Зарядна напруга (буферний режим), В - 44,8
- Зарядна напруга (циклічний режим), В - 48
- Робоча температура заряду, °C: 0 ~ +-50
- Робоча температура розряду, °C: -20~ +-55
- Кількість циклів Детальніше - >3500
- Інтерфейси - RS232, RS-485, CAN
- Захист - від високої напруги, низької напруги, перевантаження, перегріву, низької температури, короткого замикання
- Паралельна робота - ТАК, Макс 15 пристроїв.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
- НЕ замикайте, не змінюйте полярність, не ламайте та не розбирайте.
- НЕ нагрівайте та не спалюйте.
- НЕ занурюйте в рідину.
- Зберігати при 30~50% SOC (заряду). Рекомендується заряджати кожні 3 місяці. Приміщення для зберігання повинно бути чистим, прохолодним, сухим і провітрюваним
Доставка
По всій Україні доставляємо службою доставки «Новая Пошта»
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Материал изготовления корпуса | Металл |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Напряжение | 51.2 В |
| Наработка | 5000 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Ток заряда | 100 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 52.4 кг |
| Высота | 175 мм |
| Длина | 442 мм |
| Ширина | 450 мм |
- Цена: 50 700 ₴

