

Аккумулятор настінний MUST LiFePO4 LP16-48100 51,2В 100A/год, 6000 циклов, літій-железо-фосфатная АКБ, робота по CAN шині з інверторами MUST
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 51,2V 100Ah (625x442x177), 44kg, призначена для монтажу на стіну. Ця батарея є надійним і ефективним рішенням для зберігання та використання енергії в різних цілях, включаючи домашнє використання, комерційні та промислові цілі. Вона забезпечує стабільне та довгострокове енергоживлення, в той час як її невеликі розміри та легка вага роблять її зручною для встановлення та використання у різних ситуаціях..
Основні характеристики акумулятора MUST LiFePO4:
- Тип акумулятора Літій-залізо-фосфатний
- Потужність - 5120 Wh
- Номінальна ємність – 100 Ah/51,2V
- Безперервний струм заряду - 100A
- Рекомендована глибина розряду (не більше) -> 80%
- Кількість робочих циклів – до 6000
- Діапазон робочих температур: 0°С до 45°С
- Розмір (ДхШхВ) – 625x442x177мм
- Вага - 44кг
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
- НЕ замикайте, не змінюйте полярність, не ламайте та не розбирайте.
- НЕ нагрівайте та не спалюйте.
- НЕ занурюйте в рідину.
- Зберігати при 30~50% SOC (заряду). Рекомендується заряджати кожні 3 місяці. Приміщення для зберігання повинно бути чистим, прохолодним, сухим і провітрюваним
Доставка
По всій Україні доставляємо службою доставки «Новая Пошта»
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Напряжение | 51.2 В |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 580 мм |
| Высота | 400 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Вес | 44 кг |
- Цена: 53 860 ₴

