
Акумуляторна батарея MonaWall 5 Sunwoda IP65 5 кВт/г 51,2В 100А/г 6000 циклов LiFePO4 литий железо фосфатная батарея АКБ
Загальні дані:
• Тип акумулятора: LFP LifePo4
• Модель: MonaWall 5
• Номінальна енергія: 5 кВт/год
• Номінальна напруга: 51,2 В
• 100% DOD
• Номінальний заряд і розряд 1С
• Напруга відключення заряду/розряду: від 44,8В постійного струму до 55,2 В постійного струму
• Номінальний струм заряду / розряду: 50А / 50А
• Максимальний струм заряду / розряду: 100А / 100А
• Інтерфейс зв'язку: CAN2.0
• Масштабованість: максимум 8 паралельно (максимум 40 кВт/год)
• 6000 циклів
• 10 років гарантії
• Місце встановлення: зовнішнє
• Робоча температура: від -10 °C до 50 °C
Умови експлуатації:
• Вологість: від 10% до 90% без конденсації
• Рейтинг корпусу: IP65
• Температура зберігання: від -30 °C до 60 °C • Висота над рівнем моря: <2000 м
Доставка
По всей Украине доставляем службой доставки «Новая Почта»
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunwoda |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 96 мес |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Материал изготовления корпуса | Металл |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Напряжение | 48 В |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Ток заряда | 100 А |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 45 кг |
| Высота | 135 мм |
| Длина | 482 мм |
| Ширина | 433 мм |
- Цена: 74 000 ₴

