

Опис
Номінальна ємність 302Аг (16*EVE 3.2V 302AH)
Номінальна робоча напруга 48В(51.2В)
Запас потужності 15.402кВтг
Вхідні характеристики
Напруга повного заряду 57.6-60В
Діапазон вхідної напруги 30-150В
BMS плата JK-BD6A24S12P Li-Ion/LiFePo4/LTO 7S-24S, 120A, CAN/RS485, 0.65mΩ, Bluetooth, Ballance 0.6A
Максимальний вхідний струм сонячного масиву 100А
Вихідні характеристики
Вихідний струм 100А
Напруга вимкнення при розряді 40-46В
Короткочасний пусковий струм 300А (протягом 10 сек)
Тип осередків LiFePO4 Battery/LFP
Діапазон температур зберігання
На малий термін (до 1 місяця) - 20Сдо40С
На тривалий термін (до 1 року) 10С-35С
Рекомендований діапазон температур експлуатації 10С-40С
Вологість навколишнього середовища менше або дорівнює 75% (без утворення конденсату)
Саморозряд (при температурі 25С) менше 3% за місяць
Глибина розряду понад 80%
Кількість циклів 6000 (при розряді понад 50%)
Габарити 798±2×565±2×401±2mm 129kg
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Brazzers |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 302 А·ч |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Тип токовывода | Медная винтовая М8 |
| Напряжение | 51.2 В |
| Ток заряда | 100 А |
| Цвет корпуса | Серый |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 798 мм |
| Высота | 565 мм |
| Ширина | 401 мм |
| Вес | 129 кг |
- Цена: 119 840 ₴
- Способ упаковки: Картонна коробка на піддоні

