
ОПИС
Літієва батарея серії R-LFPDG (LiFePo) – це високотехнологічна літієва батарея, побудована на літій-залізо-фосфатних елементах LiFePo4. Батарея виконана у пластиковому корпусі стандартного розміру для повної сумісності та взаємозамінності з будь-якими класичним AGM або гелевим акумулятором. Для літієвої технології, цей тип батареї витримує понад 3000 циклів розряду-заряду, підтримує значно швидший цикл заряду, а також мало чутливий до глибини розряду. Розрахунковий термін служби до 10 років.
Особливості:
- Корпус з ABS пластику, сумісний з VRLA батареєю
- Підтримка швидкого заряду
- Низька швидкість саморозряду
- Широкий діапазон робочих температур
- Не вимагає обслуговування
- Вбудований контролер BMS
- Незалежний захист від перезаряду/розряду, перенапруги, перегріву або короткого замикання
Застосування: сонячні та вітрові електростанції, ДБЖ, телекомунікаційне обладнання, системи електропостачання, системи керування, електротранспорт, медичне обладнання тощо
Характеристики:
- Тип батареї: літієва, LiFePo4
- Ємність: 150 А·год (1920Вт*год)
- Номінальна напруга: 12 В
- Рекомендований струм заряду: 75 А
- Максимальний струм заряду: 100 А
- Максимальний струм розряду: 100 А
- Напруга заряду: 14.2-14.6 В
- Тип клеми: F12
- Розміри товару: 483 х 170 х 241 мм
- Діапазон температур: -20 ~ +55°С (розряд), 0 ~ +50°С (заряд)
- Вага: 20 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 150 А·ч |
| Наработка | 4000 циклов заряда |
| Напряжение | 12.8 В |
| Ток заряда | 100 А |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 483 мм |
| Высота | 241 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Вес | 20 кг |
- Цена: 27 600 ₴

