

Модуль WIFI Plug - це зовнішній реєстратор даних, що використовується для сонячного гібридного та сонячного автономного інвертора виробництва заводу MUST. Взаємодія із сонячними інверторами відбувається через USB-порт.
За допомогою модуля WIFI Plug стан та продуктивність сонячної станції контролюються в режимі реального часу, дані технічних параметрів роботи записуються та накопичуються.
Для того, щоб контролювати роботу сонячної станції, а також полегшувати відстеження роботи сонячних інверторів, використовується маршрутизатор, а дані можуть передаватися на хмарний сервер Must і представлятися в спеціальних програмах графічно, в будь-якому місці та в будь-який час.
Модуль простий в експлуатації та підтримує віддалений моніторинг, налагодження та оновлення програмного забезпечення інверторів Must.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Габарити мм 65/70.2/29.6
- Маса г 70
- Номінальна напруга DC, 5-12
- Номінальний струм,А2 (DC5V)
- Тип підключення USB
- Тип введення даних RS-485
- Тип виведення даних Wi-Fi
- Швидкість передачі даних RS-485 9600bps
- Робоча частота 2.412ГГц-2.484ГГц
- Бездротовий стандарт 802.11
- Посилення 2.5dBi
- Тип антени Вбудований
- Швидкість передачі даних по Wi-Fi 11Mbs@11b, 54Mbs@11g,72Mbs@11n
- Комунікаційна дистанція 100м
- Періодичність оновлення даних, хв 5
- Робоча температура -30+85С
- Клас захисту IP65
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 1 шт |
| Скорость передачи данных | 9600 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внешняя |
| Количество антенн | 1 шт |
| Длина | 65 мм |
| Ширина | 70.2 мм |
| Высота | 29.6 мм |
| Вес | 70 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Интерфейс подключения | USB |
- Цена: 3 520 ₴

