
Конвектор призначений для використання як основне або додаткове джерело тепла для обігріву житлових, адміністративних та виробничих приміщень.
Нагрівальний елемент нагріває холодне повітря, що надходить через решітку в нижній частині корпусу, а тепле повітря піднімається через решітку у верхній частині корпусу та нагріває повітря у приміщенні.
При використанні конвекторів для додаткового обігріву пристрій може бути встановлений на колісні платформи. І кронштейни, і колісні платформи входять до комплекту постачання обігрівача.
Характеристики:
• Тип: Обігрівачі
• Тип обігрівача: Конвекційний
• Потужність: 2000/1000 Вт
• Тип керування: Механичний
• Спосіб встановлення: Підлоговий (ніжки)
• Регулювання температури: Так
• Кількість режимів роботи: 2
• Максимальна площа обігріву: 20 м ²
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Changhong |
| Назначение | Бытовое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Настольный |
| Количество режимов работы | 2 |
| Особенности | Терморегулятор |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Материал корпуса | Сталь покрытая порошковой краской |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
| Колесики | Да |
- Цена: 2 110 ₴

