
Форма гайки дає змогу зробити швидкий і надійний монтаж сонячних панелей, пластиковий корпус надійно утримує гайку в пазі направляючого профілю.
Завдяки прямокутній формі гайка заводиться в профіль у будь-якому місці по довжині профілю після повороту на 90 градусів, вона фіксується пластмасовим фіксатором і надійно тримається і не провертається.
При цьому гайку завжди можна перемістити на потрібну відстань по довжині направляючого профілю) Це дає змогу швидко і надійно змонтувати сонячні модулі. Навіть якщо під час встановлення профілю були допущені незначні помилки, завдяки продуманій конструкції їх легко виправити.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Страна производитель | Украина |
| Вид гайки | Удлиненная |
| Метрическая резьба, М | 8 мм |
| Материал гайки | Алюминий |
| Минимальная температура окружающей среды | -50 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 110 град. |
| Ширина | 18 мм |
| Высота | 5 мм |
| Длина | 37 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип резьбы | Метрическая |
- Цена: 40 ₴

