
Тягова акумуляторна батарея AGM MERLION 6-DZM-9, 12V 9Ah клема F2 розмір 150 x 65 x 95 (100) мм
Тягова акумуляторна батарея AGM MERLION 6-DZM-9 - герметична свинцево-кислотна акумуляторна батарея не вимагає обслуговування, призначена для використання в електровелосипедах, електровізках, електромобілях, іграшках, електричних скутерах, відео-обладнанні та вантажопідйомному обладнанні.
Характеристики:
• Тип акумулятора: AGM (свинцево-кислотний)
• Напруга: 12 В
• Місткість: 9Ah
• Струм заряду: 2.7 А
• Ресурс: 400 циклів
• Напруга заряду в буферному режимі: 13,5 В ~ 13,8 при 25С
• Температурна компенсація: -20 мВ/С
• Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ~ 14,8 при 25С
• Температурна компенсація: -30 мВ/С
• Діапазон робочих температур:
- Розряд: -15C ~ 50C
- заряд: 0C ~ 40C
- зберігання: -15C ~ 40C
• Нормальний діапазон робочих температур: 25±3C
• Вага: 2.56 кг
• Тип клем: F2
• Розміри: ДШВ (150 x 65 x 95 (100))
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Напрацювання | 875 циклів заряду |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Струм заряду | 2.7 А |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 2.56 кг |
- Ціна: 1 300 ₴

