

Добовий термостат Salus RT310
Дротовий добовий електронний терморегулятор для управління опалювальними приладами. Запускає джерело тепла за допомогою замикання контактів.
Регулятор під’єднується безпосередньо до котла. Його робота полягає в підтриманні комфортних умов в приміщенні відповідно до налаштованої користувачем постійної температури.
- алгоритм керування TPI
- можливість зміни налаштування гістерезису
- режим захисту від замерзання (діапазон темп. 5 - 17 градусів)
- корекція відображеної температури ±3°C
- режим СНУ (зупинка усіх функцій, наприклад, не під час опалювального сезону)
Вибір режиму нагрівання / охолодження для програмного забезпечення версії 2.1
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Salus |
| Страна производитель | Великобритания |
| Состояние | Новое |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 96 мм |
| Высота | 96 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 27 |
| Максимальная температура регулирования | 30 |
| Гарантийный срок | 24 |
| Минимальная температура регулирования | 5 |
- Цена: 2 760 ₴

