Корзина
72 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Солнечная электростанция под ключ Зеленый тариф 15733 $ Монокристалл 30Квт
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Зеленая, 149 А
+380676728067
+380676728067
+380503714719
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
SUN SERVICE🌞КЛИМАТИЧЕСКАЯ ТЕХНИКА СОЛНЕЧНЫЕ СИСТЕМЫ
Корзина

Кондиционеры Neoclima

Кондиціонери Neoclima.

Кондиціонери Neoclima - це один з найпопулярніших видів сучасних кліматичних приладів, при виготовленні якого враховувалися найостанніші досягнення науки і техніки.

Вперше компанія Neoclima з'явилася на ринку ще в 1979 році, в Греції. Зараз вона розширилася і відкрила додаткові виробничі підприємства в Італії та Китаї.

Кондиціонери Neoclima вважаються одними з найнадійніших і комфортних в світі. Тихий режим роботи і економічне споживання електроенергії зробили кондиціонер Neoclima по-справжньому затребуваним і популярним кліматичним приладом. Мільйони покупців гідно оцінили його численні переваги: ​​

  • оригінальний дизайн,
  • дуже низький рівень шуму,
  • можливість швидкого охолодження,
  • наявність іонізатора,
  • економне енергоспоживання,
  • стійкість до перепадів напруги.

Крім того, поверхня кондиціонерів Neoclima захищена спеціальним срібним напиленням. Вважається, що іони срібла мають яскраво виражену антисептичну дію: вони притягують і знешкоджують мікроорганізми, що дозволяє значно поліпшити процес очищення повітря і зробити його більш досконалим.

На особливу увагу заслуговує і дуже висока енергоефективність кондиціонера. Вона дає можливість дуже швидко обігріти або охолодити практично будь-яке приміщення, після чого температура повітря постійно підтримується на оптимальному рівні і регулюється автоматично.

Крім того, кондиціонер Neoclima відрізняється неймовірною стійкістю до електромагнітних завад і анітрохи не впливає на роботу побутових приладів. Показово, що його можна запустити навіть при дуже низькій напрузі харчування.

Кондиціонер Neoclima виділяється ще й унікальною системою самоочищення внутрішніх блоків. Це дозволяє попередити засмічення приладу шкідливими речовинами, які потрапляють в нього в процесі очищення повітря, а також перешкоджає появі конденсату.

Плюс кондиціонери Neoclima володіють прекрасним іонізатором і цілим набором ефективних очисних фільтрів, що дає можливість цілодобово дихати здоровим і чистим повітрям. Таким чином, можна зробити висновок, що на сьогоднішній день кондиціонери Neoclima займають на ринку кліматичних приладів міцні позиції і по праву вважаються одними з найбільш якісних кліматичних приладів в світі.