Корзина
59 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Сонячна електростанція 30кВт під "Ключ" за 16500 $30 кВт
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Зеленая, 149 А
+380676728067
+380503714719
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
SUN SERVICE🌞КЛИМАТИЧЕСКАЯ ТЕХНИКА СОЛНЕЧНЫЕ СИСТЕМЫ
Корзина
 • picture 1

  Терморегулятори

  Як вам уже відомо, разом з обігрівачами в системах опалення використовуються терморегулятори (термостати). Їх застосування дозволяє задавати і підтримувати необхідну температуру в кожній окремій кімнаті будинку.

  Термостат забезпечує:

  Істотну економію електроенергії: при правильних розрахунків системи опалення термостат забезпечує тривалість її роботи не більше 5-7 годин на добу.

  Автоматизацію роботи всієї системи опалення або окремих обігрівачів - ви заощадите свій час і кошти на обслуговуючий персонал.

  Підтримка мінімальної температури при тривалій відсутності людей в приміщенні, що дуже зручно у випадку з заміськими, дачними будиночками або на період відпусток, відряджень.

  Перерозподіл потужності обігрівачів - система обігріву всієї квартири / будинку / офісу, як правило, буде включатися каскадно, а не одночасно, що значно зменшує навантаження на електромережу.

  З обігрівачами можна використовувати будь-які механічні, електромеханічні або електронні терморегулятори з можливістю програмування, реле часу і т.п. .

  Наші технічні фахівці найчастіше використовують механічні термостати. Вони вже давно пройшли перевірку на наших об'єктах. Що ж стосується інших термостатів - вони замовляються і встановлюються індивідуально, на замовлення клієнта.